تطوير الشبكة

نحن نقدم تطوير الويب بلغات PHP وLaravel وPython وJS وReact و... لتحسين خدمات الويب الخاصة بك وترقيتها.

خدماتنا التطويرية

يشمل تطوير الويب إنشاء مواقع الويب وتطبيقات الويب. ويشمل مجموعة متنوعة من المهارات والتخصصات، بما في ذلك:

Front-end development: يركز هذا على المظهر المرئي وتجربة المستخدم لموقع الويب أو تطبيق الويب. يستخدم مطورو الواجهة الأمامية HTML وCSS وJavaScript لإنشاء العناصر التفاعلية لموقع الويب، مثل الأزرار والقوائم والنماذج.

Back-end development: يتعامل هذا مع المنطق من جانب الخادم وإدارة البيانات لموقع الويب أو تطبيق الويب. يستخدم مطورو الواجهة الخلفية لغات برمجة مثل Python أو Java أو PHP لإنشاء وظائف من جانب الخادم، مما يضمن عمل مواقع الويب بشكل صحيح وآمن.

قريباً

تواصل مع قسم المبيعات لدينا

لا تتردد في طرح أي أسئلة

مميزات خاصة

القابلة للتطوير
البرامج

نظيفة ومستقرة
رموز

المخطط لها
توصيل

معقول
سعر

Which SSL Certificated Should i Get?

DV SSL

DV SSL ساده‌ترین نوع گواهینامه‌های SSL است و تنها قابل استفاده بر روی یک دامنه یا زیر دامنه می‌باشد. این گواهینامه از دو مرکز ثبت Comodo(Sectigo) و Certum در دوره سالانه ارائه می‌گردد و مناسب کاربرانی است که برای یک آدرس و یا چند در سرویس‌های مختلف نیازمند گواهینامه SSL می‌باشند.

DV SSL

Multi Domain SSL

این گواهینامه قابل استفاده بر روی چندین دامنه و زیر دامنه می‌باشد. Multi Domain SSL بین‌المللی به صورت پیشفرض قابل استفاده بر روی 3 آدرس مختلف و Multi Domain SSL به صورت پیش فرض امکان استفاده بر روی 4 آدرس مختلف را دارا است. همچنین پس از سفارش دامنه، امکان اضافه کردن آدرس‌های جدید با پرداخت هزینه در هر دو نوع گواهینامه وجود دارد.

Multi-Domain SSL

WildCard SSL

گواهینامه WildCard SSL امکان استفاده بر روی یک دامنه را به همراه تمامی زیر دامنه‌های آن فراهم می‌آورد. این نوع گواهینامه مناسب دامنه‌هایی با تعداد ساب دامین بالا می‌باشد و از هر دو مرکز Certum و Comodo(Sectigo) ارائه می‌گردد.

WildCard SSL

OV SSL

گواهینامه Organization Validation یا OV با تایید هویت و اعتبار یک سازمان قابل استفاده توسط کسب و کارها و نهادها می‌باشد و دارای اعتبار بیشتری نسبت به گواهینامه‌های عادی است.

برای ثبت این گواهینامه نیاز به ارائه مدارک بین‌المللی جهت تایید هویت سازمان می‌باشد.

OV SSL

EV SSL

گواهینامه Extended Validation دارای بالاترین درجه اعتبار بین گواهینامه‌های SSL و مناسب برای سازمان‌ها و کسب و کارهای بزرگ می‌باشد.

برای ثبت این گواهینامه نیز نیاز به ارائه مدارک بین‌المللی جهت تایید هویت سازمان می‌باشد با این تفاوت که نسبت به گواهینامه OV تایید مدارک با سخت‌گیری بیشتری صورت می‌گیرد. در گواهینامه EV نام سازمان به همراه یک کادر سبز رنگ در کنار دامنه نمایش داده می‌شود

EV SSL

Let’s Encrypt SSL

گواهینامه Let’s Encrypt SSL، امکان استفاده از پروتکل HTTPS را به صورت رایگان برای کاربران خود فراهم می‌آورد. این گواهینامه به صورت موقت و در دروه 3 ماهه صادر می‌شود و در صورتیکه سرویس شما دارای یکی از کنترل پنل‌های سی‌پنل، دایرکت‌ادمین یا پلسک باشد امکان فعالسازی رایگان آن بر روی سرویس وجود دارد.

در خدمات هاست ورپرس و هاست ویندوز Server.ir، به دلیل اینکه دو کنترل‌پنل سی‌پنل و پلسک به صورت پیش‌فرض بر روی خدمات ارائه می‌گردد، استفاده از گواهینامه Let’s Encrypt به صورت رایگان امکان‌پذیر است.

lets-encrypt-ssl

التعليمات

في حالة عدم العثور على إجابتك في القائمة التالية، يرجى الاتصال بنا من خلال دردشة الموقع

كيف يمكنني بدء مشروع تطوير الويب؟

يجب عليك الاتصال بفريق المبيعات لدينا وإرسال متطلباتك إلينا. بعد ذلك سوف نقوم بفحص مشروعك وإعداد نموذج أولي وعقد اجتماع معك عبر الإنترنت للحديث عن الحجم والموعد النهائي والسعر وما إلى ذلك.

arAR